TransTaurus

Click for English Version

DESTANSI BİR DAĞ BİSİKLETİ DENEYİMİ,
DESTANSI ETAPLAR,
DESTANSI BİR REKABET,
DESTANSI HATIRALAR,
HEPSİ TRANSTAURUS’TA SİZİ BEKLİYOR…
TTafis copy

TOROSLARIN DESTANSI GÜZELLİĞİ, “TRANSTAURUS” ETKİNLİĞİ İLE “EPİK” YARIŞLAR SERİSİNE EKLENECEK DESTANSI BİR REKABET İLE FARKLI BİR SPORTİF KARAKTERE BÜRÜNÜYOR.

TRANS TAURUS etkinliği dağ bisikleti yarışlarına yeni bir soluk getirerek Türkiye’de oldukça yeni olan etap yarış formatında yapılan ilk etkinliklerden birisi olarak Antalya Kemer bölgesinde 4-5-6 Kasım 2016 tarihlerinde hayata geçiyor.

Türkiye’de etap yarışları sadece 3 günlük XC yarışları ile var olmuştur. Bu yarışlar da sadece birkaç saat sürdüğünden “epic” hissinden uzak ve macera sunmayan etkinliklerdir. TransTaurus son yıllarda bu formatın dışındaki yarışlara olan ilgiden, sporu hayat tarzı haline getirmiş kitlelerin farklı arayışlara yönelmesinden esinlenerek hayata geçirilmiştir.

3 gün boyunca Toros dağlarının eşsiz manzarası eşliğinde sporcular 190 km’lik parkurda kondisyon ve dayanıklılıklarını test edecekler.

Kemer Kaymakamlığı himayesinde Kemer Belediyesinin destekleri ile yapılacak etkinlikte, etaplar Kemer’den start alıp, Kemer’de bitecek ve üç gün üç farklı etaba sahip olacak. Kemer Bölgesinin turizm potansiyeli ve aynı zamanda eşsiz coğrafyası sayesinde şehrin hemen yanı başından başlayan Torosların batı uzantısı Beydağlarında uzun tırmanışlar, inanılmaz Akdeniz manzaraları ve adrenalin dolu uzun inişlerle parkur, dağ bisikleti keyfini bir başka seviyeye taşıyacak.

Reklamlar