Hakkımızda

Semih Özdemir
Ekip Direktörü
Semih Özdemir , 1975 Antalya Doğumlu, 2006 yılından itibaren ulusal ve uluslararası motor sporları organizasyonlarında yarış direktörlüğü yaptı. 2008-2010 yıllarında Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu.

2006 yılından itibaren Kemer Enduro Motosiklet Kulübü Başkanlığını ve Uluslar arası motosiklet yarışı RedBull Sea To Sky’ın genel koordinatörlüğünü yürütmekte. Ayrıca 2013 yılından bu yana da kendi şirketiyle bisiklet ve motosiklet mağazacılığı ile organizasyonlar üzerine çalışmakta.

AYBARS

Aybars Öge Sürücü
Yarış Direktörü
Aybars Öge Sürücü, 1978 Karşıyaka Alaybey doğumlu;. 1984’ten yılından beri bisiklet üzerinde.

Yıllarca dev şirket gruplarında beyaz yaka personel olarak çalıştıktan sonra, Dünya’nın Bisiklet konusunda en büyüklerinden 4’ünde çalıştı. 2016 yılı itibariyle kendi şirketiyle bisiklet mağazacılığı ve organizasyonlar üzerine çalışmakta.Dağ bisikleti ile Anadolu’nun tüm bölgelerinde turlar ve geziler yaptı. Kiminde rehber olarak, kiminde tek başına dağlardaydı. Dağ bisikleti turizmi için bir dönem oldukça aktif çalıştı. Türkiye’nin bir çok bölgesinde bireysel ve kurumlara bağlı olarak rehberlik ve organizasyon faaliyetlerinde bulundu.

Şu anda da bir elektrikli bisiklet fabrikasında ürün sorumlusu olarak görev yapıyor.
omernizam1

Ömer Nizam
Genel Direktör
Ömer Nizam 1981 – Antalya doğumlu, Ata toprakları Toros Dağlarını karış karış gezmiş doğa tutkunu ve bir o kadar da maceracı bir kişilik. Onu bazen Torosların en uç zirvelerine koşarak çıkarken, bazen de sıra sıra torosların zirvelerini bir uçtan bir uca motosiklet ile ya da bisiklet ile geçerken görebilirsiniz.

Kemer Beydağları Yürüyüş ve Bisiklet Parkurlarının proje koordinatörlüğünü yaparak Kemer’e doğa turizmi aktivitelerinin kazandırılmasına öncülük etti. 2005 yılından itibaren Antalya’da doğa sporları üzerine Ulusal ve Uluslararası bir çok organizasyon faaliyetlerinde bulundu.

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: